Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Portás - Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI

A Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI-be félállású délutános portás munkatársat keresünk. Jelentkezni lehet önéletrajzzal személyesen az iskolában (1191 Bp. Széchenyi u. 3-5.), telefonon (0630/358-2883), vagy e-mailben: mora@iskola.kispest.hu

Jogviszony közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
fél munkaidő – 4óra, 14-18 óráig

A munkavégzés helye:
Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI
Budapest, 1191 Budapest, Széchenyi u. 3-5.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
Iskolai porta őrzése, látogatók, szülők számára információ szolgáltatása, bejelentés, kisérés, az intézmény biztonságának őrzése.

Illetmény és juttatások:
közalkalmazotti bértábal szerint (minimálbér, vagy szakmai bérminimum)

Elvárások:
Erkölcsi bizonyítvány, megbízhatóság, türelem, gyermekszeretet

A munkakör betölthet őségének időpontja: 2019. 09.25.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Zelena Noémi intézményvezető nyújt a 06 30 973 4232-es telefonszámon.

A pályázat benyújtási határideje: folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:
- önéletrajz, végzettség igazolása elektronikus úton Zelena Noémi részére a mora@iskola.kispest.hu e-mail címen keresztül
- személyesen: Budapest, 1191 Budapest, Széchenyi u. 3-5.