Figyelem: a cikk archív, ezért elavult információkat tartalmazhat.

Tagintézmény-vezető - Kispesti Egyesített Bölcsődék – Csillagfény Bölcsőde

A Kispesti Egyesített Bölcsődék pályázatot hirdet 1 fő tagintézmény-vezető állás betöltésére.

Munkavégzés helye: Kispesti Egyesített Bölcsődék – Csillagfény Bölcsőde.

A bölcsőde tevékenységi köre: A családban nevelkedő 3 éven aluli gyermekek napközbeni ellátása, szakszerű gondozása, nevelése. Alapellátás biztosítása a sajátos nevelési igényű gyermekek részére is.

Vezetői feladatok: A bölcsőde tevékenységi körébe tartozó feladatok vezetői irányítása. Cse-csemők és kisgyermekek napközbeni ellátásának koordinálása, ellenőrzése. A szakmai munka folyamatos segítése. Adminisztrációs munkák elvégzése. Kapcsolattartás a szülőkkel, munkatár-sakkal, társintézményekkel, felettes szervekkel.

Elvárások: - Felsőfokú képesítés, főiskolai végzettség.
- Legalább 5 éves szakmai és vezetői gyakorlat
- Számítógép, irodai programok felhasználó szintű ismerete
- Egészségügyi alkalmasság

Jelentkezéshez szükséges iratok:
- Büntetlen előéletet bizonyító 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
- Szakmai önéletrajz
- Szakmai helyzetelemzésre épülő, a bölcsőde vezetésére vonatkozó program
- Iskolai végzettséget igazoló okmányok
- A pályázó írásbeli hozzájárulása ahhoz, hogy a pályázati anyagát a bizottság megismerhesse.

A pályázatokat elektronikus úton lehet benyújtani Brinza Istvánné intézményvezető részére (e-mail: egyesitettbolcsodek@kispest.hu)

A pályázatok megismerése után személyes meghallgatásra hívjuk a pályázókat.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 28.

Elbírálása: 2019.03.25.

A megbízás határozott időre, 2019.04.01-től 2024. március 31.-ig (5 évre) szól.

Próbaidő: 4 hónap.

Illetmény a pedagógus bértábla szerint.

A munkakör 2018. április 1-től tölthető be.

A pályázat a www.kozigallas.hu honlapon január 21-én jelenik meg.